Опубликовано вчера

Șofer - curier

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cautam soferi-curieri care să știe bine Chișinăul

Cerințe:
  • Vei conduce un Sprinter sau ceva similar
  • Vei incarca marfa si o vei livra la clienti prin oraș sau regiuni
  • Trebuie să aveți categoria B și măcar ceva experiență de conducere
Condiții:
  • Angajare oficială cu salariu de la 10000 până la 14000 lei
  • Colectiv tânăr, lucrăm în echipă

Locul de lucru: str. Calea Moșilor 38, oficiul 14, in apropierea cercului de la Nanu Market sau Vesterniceni
Pentru mai multe detalii: [показать номер]078488848, Viorel

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

О компании

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?