Publicat Ieri

Водитель погрузчика / Conducător stivuitor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv și achitat la timp
  • Echipament de serviciu
  • Prânz gratuit

Responsabilități:

  • Lucrări de incărcare/descărcare (produse nealimentare)
  • Manipularea mărfii prin depozit

Cerințe:

  • Experiență de lucru in domeniu similar
  • Certificat de stivuitorist
  • Atent, responsabil, gândire logica, punctualitate, abilitate de a lucra in echipa, predispus spre instruire.

Informații suplimentare la tel.: [vezi telefon]067524475 Eduard
Adresa: Chișinău, str. Calea Iesilor 10

Trimite CV

Despre companie

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte