Опубликовано вчера

Vânzător Consultant (10 000 -14 000 MDL)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care să vă reprezinte, unde să aveți posibilitatea să vă afirmați și să vă dezvoltați profesional, vă invităm să aplicați la acest post de muncă. Veți lucra în o echipă de tineri cu inițiativă dar și cu experiență, o companie care se află în proces de extindere rapidă.

Cerițe fată de candidat:

  • Cunoasterea limbilor: română, rusă;
  • Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate, Onestitate și Punctualitate;

Responsabilități:

  • Aprovizionezi corespunzător și eficient rafturile;
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului;
  • Respecți regulile de plasare a mărfii la raft;
  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client

Beneficii:

  • Pachet Social complet
  • Salariu motivant si posibilitati reale de promovare;
  • Lucrul într-un colectiv tânăr și prietenos.

Locația: Durlești, str. Tudor Vladimirescu

Abia așteptăm să vă cunoaștem!
Trimite-ne un CV cu poză la adresa hr.naviresurs@gmail.com

Telefon de contact: [показать номер]060669099

Ключевые навыки
Vânzări Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Adaptabilitate Entuziasm Excel Lucru în echipa Productivitate și organizare Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Importatot/Exportator/Distribuitor usi de interior
Importator materiale de constructie

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?