Publicat azi

Vânzător Consultant (10 000 -14 000 MDL)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care să vă reprezinte, unde să aveți posibilitatea să vă afirmați și să vă dezvoltați profesional, vă invităm să aplicați la acest post de muncă. Veți lucra în o echipă de tineri cu inițiativă dar și cu experiență, o companie care se află în proces de extindere rapidă.

Cerițe fată de candidat:

  • Cunoasterea limbilor: română, rusă;
  • Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate, Onestitate și Punctualitate;

Responsabilități:

  • Aprovizionezi corespunzător și eficient rafturile;
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului;
  • Respecți regulile de plasare a mărfii la raft;
  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client

Beneficii:

  • Pachet Social complet
  • Salariu motivant si posibilitati reale de promovare;
  • Lucrul într-un colectiv tânăr și prietenos.

Locația: Durlești, str. Tudor Vladimirescu

Abia așteptăm să vă cunoaștem!
Trimite-ne un CV cu poză la adresa hr.naviresurs@gmail.com

Telefon de contact: [vezi telefon]060669099

Abilități cheie
Vânzări Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Adaptabilitate Entuziasm Excel Lucru în echipa Productivitate și organizare Abilitatea de a învăța rapid
Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Despre companie

Importatot/Exportator/Distribuitor usi de interior
Importator materiale de constructie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte