Недавно опубликовано

Analist financiar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul economic;
  • Cunostinte foarte bune de utilizare MS Office, in special Microsoft Excel;
  • Cunostinte de analiza financiara si contabilitate primara;
  • Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza nivel B1-B2;
  • Atentie la detalii, bune abilitati analitice, capacitatea de a lucra independent;
  • Atitudine pozitiva si abilitati de comunicare;

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv;
  • Posibilitate de avansare in cariera
  • Oficiu modern in centrul or. Chisinau
  • Oportunitati de invatare si auto-dezvoltare

Responsabilități:

  • Participa la procesul de elaborare si monitorizare a bugetelor;
  • Colecteaza date financiare, efectueaza analize si intocmeste diverse raportari financiare (profit si pierdere, flux de numerar, bilant contabil si altele)
  • Elaboreaza modele financiare pentru noi proiecte, scenarii;
  • Participa la setarea si eficientizarea proceselor de control intern;
  • Ofera suport operational pentru luarea deciziilor.
Отправить резюме

О компании

ERAGREAT is a team of highly skilled professionals, with strong experience in energy products trading, acting as Agents to guarantee tailored business solutions for each of our Suppliers or Consumers.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?