Опубликовано вчера

Operator/operatoare în servicii de evidență contabilă și financiară

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scopul funcției: Asigurarea evidenţei contabile primare conform legislaţiei în vigoare.

         Cerinţe față de candidat:

  • studii medii speciale sau superioare profil economic;
  • cel puţin 2 an de experienţă profesională în poziție similară;
  • cunoașterea și activitatea în programa Iiko, Trio Bar, 1C;
  • cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator (Microsoft Office: Word, Excel; Spreadhut);
  • cunoașterea softurilor specializate de evident contabilă;
  • cunoaşterea limbilor române si rusă;
  • abilități analitice și de comunicare;
  • abilităţi de lucru independent și în echipă.

        Responsabilităţi de bază:

  • evidența contabilă a anumitor sectoare din contabilitate;
  • evidența materialelor, mărfurilor;
  • inventarierea periodică a stocurilor;
  • pregătirea rapoartelor solicitate de conducere;
  • alte sarcini specificate de contabil-șef.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii: Manager RU [показать номер]068605602
Email: hr.lamamuca@mail.ru

Ключевые навыки
Instrumente Big Data Abilitatea de a învăța rapid Analiza datelor Abilități de documentare / păstrarea evidenței Cercetare și analiza datelor Excel Precizie

О компании

Brăndul La Mămuca a fost fondat în anul 2014 și până în prezent am deschis deja 15 covrigării/patiserii ”La Mămuca” în diferite regiuni a orașului Chișinău.

Conceptul brăndului și rețetele produselor noastre au fost create cu grijă reieșind din tradițiile moldovenești, adaptate la tendințele moderne. Un loc unde poți găsi oricând produse de calitate, proaspete și gustoase, exact ca la bunica, ceea ce sugerează și denumirea  ”La Mămuca”.

Punem un accent mare pe curățenie, calitate și prospețimea produselor, anume din acest motiv am făcut bucătăriile de tip deschis în covrigării. Am dorit ca fiecare oaspete care ne vizitează să vadă cum se pregătesc produsele pe care le procură.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Alba Iulia 75/12, of. 221
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?