Publicat Recent

Analist financiar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul economic;
  • Cunostinte foarte bune de utilizare MS Office, in special Microsoft Excel;
  • Cunostinte de analiza financiara si contabilitate primara;
  • Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza nivel B1-B2;
  • Atentie la detalii, bune abilitati analitice, capacitatea de a lucra independent;
  • Atitudine pozitiva si abilitati de comunicare;

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv;
  • Posibilitate de avansare in cariera
  • Oficiu modern in centrul or. Chisinau
  • Oportunitati de invatare si auto-dezvoltare

Responsabilități:

  • Participa la procesul de elaborare si monitorizare a bugetelor;
  • Colecteaza date financiare, efectueaza analize si intocmeste diverse raportari financiare (profit si pierdere, flux de numerar, bilant contabil si altele)
  • Elaboreaza modele financiare pentru noi proiecte, scenarii;
  • Participa la setarea si eficientizarea proceselor de control intern;
  • Ofera suport operational pentru luarea deciziilor.
Trimite CV

Despre companie

ERAGREAT is a team of highly skilled professionals, with strong experience in energy products trading, acting as Agents to guarantee tailored business solutions for each of our Suppliers or Consumers.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte