Недавно опубликовано

Jurist - vânzari

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în calitate de jurist pentru 1 companie sau grup de companii de cel puțin 2 ani
  • Studii drept economic, drept corporativ
  • Cunoașterea businesului logistic, import-export de piese va reprezenta un avantaj
  • Experiență în calitate de manager vânzări va reprezenta un avantaj
  • Cunoașterea businessului logistic, import-export va reprezenta un avantaj
  • Limba engleză
  • Disponibilitate pentru deplasări

Responsabilități:

  • Asistență pentru Director contracte și alte procese și proceduri interne
  • Asistență în procesul de management operational
  • Coordonarea relațiilor legale ale companiei cu partnerii interni și externi companiei,
  • Consultarea și coordonarea relației cu contractanții externi
  • Pregătirea actelor necesare pentru participarea la procese de vinzari
  • Prospectarea noilor oportunități de participare la vinzari
  • Lucru cu clienții existenți
  • Coordonarea asistenței post vinzari, livrari, monitorizarea plăților, și actelor necesare

Condiții de muncă:

  • Oficiu în centru orasului
  • Posibilitate de avansare

Profil personal:

  • Autonomie
  • Responsabilitate
  • Dorință de creștere
  • Orientare spre dezvoltare
  • Orientare la rezultat
  • Integritate
Отправить резюме

О компании

ERAGREAT is a team of highly skilled professionals, with strong experience in energy products trading, acting as Agents to guarantee tailored business solutions for each of our Suppliers or Consumers.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?