Опубликовано вчера

Jurist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Acordă consultanță juridică pentru companie oferind soluții juridice pentru activitatea curentă;
  • Acordă asistență necesară pentru obținerea actelor permisive aferente domeniului de activitate a companiei;
  • Reprezintă interesele companiei în toate problemele juridice in care este angajat  și apară drepturile legitime ale firmei în fața autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
  • Întocmește și redactează documente juridice- contracte, acte adiționale, cereri, notificări, somații, etc;
  • Analizează și formulează răspunsuri scrise cu privire la solicitările instituțiilor publice și private;
  • Exercită și alte sarcini ale șefului nemijlocit.

Cerinţe față de candidat:

  • Studii superioare juridice;
  • Cunoașterea excelentă a Legislației civile;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor: româna, rusa;
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook);
  • Abilități de rezolvare a problemelor urgente și de luare a deciziilor;
  • Abilităţi de comunicare si negociere;
  • Experienţă de activitate în domeniu.

Expediați CV-ul  la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com diolsem@yahoo.com

Telefon de contact: (+373) [показать номер]078 833 116  / (+373) [показать номер]69 279 230

Adresa: com. Grătiești, traseu M 14, Km 260

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Гидигич, com. Grătiești, M14 km. 260,96
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?