Publicat Recent

Jurist - vânzari

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență în calitate de jurist pentru 1 companie sau grup de companii de cel puțin 2 ani
  • Studii drept economic, drept corporativ
  • Cunoașterea businesului logistic, import-export de piese va reprezenta un avantaj
  • Experiență în calitate de manager vânzări va reprezenta un avantaj
  • Cunoașterea businessului logistic, import-export va reprezenta un avantaj
  • Limba engleză
  • Disponibilitate pentru deplasări

Responsabilități:

  • Asistență pentru Director contracte și alte procese și proceduri interne
  • Asistență în procesul de management operational
  • Coordonarea relațiilor legale ale companiei cu partnerii interni și externi companiei,
  • Consultarea și coordonarea relației cu contractanții externi
  • Pregătirea actelor necesare pentru participarea la procese de vinzari
  • Prospectarea noilor oportunități de participare la vinzari
  • Lucru cu clienții existenți
  • Coordonarea asistenței post vinzari, livrari, monitorizarea plăților, și actelor necesare

Condiții de muncă:

  • Oficiu în centru orasului
  • Posibilitate de avansare

Profil personal:

  • Autonomie
  • Responsabilitate
  • Dorință de creștere
  • Orientare spre dezvoltare
  • Orientare la rezultat
  • Integritate
Trimite CV

Despre companie

ERAGREAT is a team of highly skilled professionals, with strong experience in energy products trading, acting as Agents to guarantee tailored business solutions for each of our Suppliers or Consumers.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?