Недавно опубликовано

Angajat abator

Основная информация

Зарплата:
1 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
За границей, Франция

Описание вакансии

Agentie de recrutare franceza angajeaza muncitori necalificati in abatoarele din Rennes, Limoges, Poitieres si Toulouse.

Se ofera cazare, transport si echipament de lucru.

Cerințe:

  • pasaport european;
  • apt/a de munca fizica;
  • disciplina si seriozitate;
  • respectarea normelor de igiena sanitara.

Puntru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon, WhatsApp si Viber: [показать номер]00 33 673941412.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa: lroman@yointerim.com

Отправить резюме

О компании

Yo Interim, fondata in 2019, este o agentie de angajare a fortei de munca pe teritoriul Frantei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?