Недавно опубликовано

Manager de vinzari

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Angajăm consultant ce întrunește următoarele cerințe:

  • Bune abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • Organizat, amabil și responsabil;
  • Vorbitor de limbă română și rusă;
  • Experiența în domeniu ar fi un avantaj;
  • Aspect plăcut și prezentabil;
  • Dorință de dezvoltare continuă.

Ce trebuie să faci?

  • Promovarea și vînzarea articolelor;
  • Distribuirea ofertelor și promoțiilor;
  • Înarmat cu zâmbet și bună dispoziție.

Ce oferim?

  • Instruire în domeniul vânzărilor;
  • Pachet social complet;
  • Salariu motivant și atractiv;
  • Echipă prietenoasă;
  • Înțelegere și suport.

Dacă te regăsești și vrei să faci parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul (cu poză) la adresa electronică: evgoldjewelry@gmail.com, pentru detalii nu ezita să ne apelezi la numărul [показать номер]079650171.

Отправить резюме

О компании

На создание ювелирный  украшений бренда Evgold, мастеров вдохновляют искренние эмоции, счастливые улыбки и дорогие воспоминания, скрытые в вашем сердце. Уникальное видение прекрасного и мастерство исполнения соединяются в наших ювелирных изделиях, которые сохранят самые ценные мгновения жизни.

В магазине Evgold в Кишиневе золото и серебро только самого высогоко качества , потому что мы выбираем только самое лучшее для наших клиентов.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?