Опубликовано вчера

Manager vânzări online

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante

EV-GOLD caută Manager vânzări online responsabil pentru prelucrarea comenzilor, vânzări online, gestionarea mesajelor, a corespondenței pe canalele de socializare ale companiei și plasarea produselor pe site, iar dacă te regăsești în profilul pe care l-am prezentat mai jos, te rugăm să aplici.

Cerințe:

  • Promovarea imaginii companiei pe toate rețelele sociale;
  • Cunoșterea limbii române și ruse (scris și vorbit);
  • Capacitatea de prioritizare a sarcinilor și respectarea termenelor limită;
  • Perseverență, inițiativă și atenție la detalii;
  • Orientare spre rezultat.

Condiții de muncă:

  • O echipă tânără, pozitivă, și dinamică ce te va ajuta să te încadrezi rapid;
  • Serviciu interesant, plin de provocări și dinamism;
  • Salariu motivant, cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate;
  • Suport la executarea sarcinilor;
  • Pachet de documente sociale;
  • Ceai/cafea din partea companiei;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare.

Locația este în centrul Chișinăului, cu grafic de lucru de la 9:00 - 18:00.

Отправить резюме

О компании

На создание ювелирный  украшений бренда Evgold, мастеров вдохновляют искренние эмоции, счастливые улыбки и дорогие воспоминания, скрытые в вашем сердце. Уникальное видение прекрасного и мастерство исполнения соединяются в наших ювелирных изделиях, которые сохранят самые ценные мгновения жизни.

В магазине Evgold в Кишиневе золото и серебро только самого высогоко качества , потому что мы выбираем только самое лучшее для наших клиентов.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?