Опубликовано вчера

Operator în limba engleza

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Bine ați venit la Dyninno, un grup de companii cu sediul în San Francisco, care din 2004 oferă produse și servicii de top în domeniul financiar, al călătoriilor și al divertismentului pe 50 de piețe. Pasiunea noastră pentru excelență ne-a purtat departe, iar acum avem o echipă de peste 5.400 de profesioniști care lucrează în birouri din SUA, Marea Britanie, Columbia, Letonia, Moldova, România, Turcia, Uzbekistan, Egipt și Filipine.

Trevolution Group este divizia de turism a Dyninno, care oferă servicii de procesare a datelor de informații despre cursele aeriene pentru clienți individuali și corporativi.
Gestionăm o varietate de mărci, inclusiv ASAP Tickets, International Travel Network (ITN), Innovative Travel Solutions (ITS) și mai multe servicii online. Specializați în călătorii "în vizită la prieteni și rude", ne străduim întotdeauna să ne asigurăm că clienții noștri obțin maximum din fiecare călătorie.

Ne mândrim cu realizările noastre - având peste 730.000 de bilete de avion și pachete de vacanță vândute în fiecare an, Trevolution Group este acum al cincilea cel mai mare consolidator din SUA.
Dar nu este vorba doar de cifre, ci și de echipa pasionată și multiculturală care ne conduce înainte. Iar aici intervii tu.
Ești pregătit pentru această provocare? Vizitează dyninno.com pentru a afla mai multe despre oportunitățile noastre și hai să creăm împreună experiențe de călătorie de neuitat!

Alătură-te nouă în calitate de Operator în Limba Engleză! Dacă ești pasionat de călătorii, îți place să te conectezi cu oamenii și excelezi în abordarea provocărilor, am fi încântați să te cunoaștem!

Noi oferim:

  • Potențial de câștig între 1500 și 2500 de dolari (salariu de bază + bonus de performanță nelimitat).
  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunități de relocare a locului de muncă și de călătorie.
  • Creșterea și dezvoltarea carierei (doar 6 luni înainte de prima promovare).
  • Experiență internațională și multiculturală.
  • Ocazii speciale, cum ar fi ziua de naștere, nunta și cadouri pentru nou-născuți.
  • Beneficii atractive ale companiei IT-park.
  • Reduceri pentru centre de fitness, restaurante, laboratoare medicale, clinici private și multe altele.
  • Cafea, apă și fructe gratuite.
  • Evenimente și sărbători.
  • Un birou modern cu toate facilitățile și zone de relaxare cu PlayStation în inima sectorului Botanica, Chișinău.

În acest rol tu vei:

  • Analiza baze de date avansate pentru căutare B2B și B2C.
  • Pregăti rapoarte detaliate pe baza datelor furnizate.
  • Construi o relație de încredere de durată cu partenerii externi și interni.
  • Fi implicat în training-uri și dezvoltare continuă.
  • Beneficia de asistență 24/7 din partea unei echipe globale de mentori experți.

Candidatul ideal:

  • Cunoaște foarte bine limba engleză.
  • Adaptabil la un program de lucru flexibil.
  • Motivat de rezultate și de dezvoltare personală.
  • Dă dovadă de empatie și ambiție.
  • Gestionează eficient stresul.

Facebook: https://www.facebook.com/DyninnoMoldova

LinkedIn: https://ru.linkedin.com/company/dyninno-group

Instagram: https://www.instagram.com/dyninno_moldova

Преимущества

Мобильный телефон

Tранспортные расходы

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Welcome to Dyninno, a San Francisco-based group of companies that has been providing top-notch products and services in finance, travel, and entertainment across 50+ markets since 2004. In 2024 Dyninno proudly celebrates its 20th anniversary. Our passion for excellence has taken us far and wide, and we now have a team of over 5,100 professionals working from offices in the USA, UK, Colombia, Latvia, Moldova, Romania, Turkey, Uzbekistan, Egypt, and the Philippines.

At Dyninno, we're proud to manage a diverse portfolio of businesses, each with its own unique focus and purpose.

Trevolution Group as a travel arm of Dyninno, specializes in providing data processing of airline travel information and travel services to individual and corporate clients. We manage brands like ASAP Tickets, Innovative Travel Solutions (ITS), International Travel Network (ITN), Skylux Travel, and a number of online services to ensure that our clients have access to the best possible travel experience.

In the fintech world, we're shaking things up with Multipass, providing access to loan and payment services in Europe and beyond.

Nectaro, a fully licensed online investment platform for tech-savvy investors in the European Economic Area, offers transparent and easy investment options with advanced technology for monitoring and adjusting strategies.

And Ecofinance, offering B2C financial services under such brands as CreditPrime and CreditPlus.

Dyninno Entertech is where we're making magic happen. Our passion lies in connecting millions of talented individuals with thousands of companies in the US and Canadian entertainment industries through such casting platforms as allcasting.com and kidscasting.com. We provide the right opportunities for aspiring stars to showcase their talent and pursue their dreams.

At the very heart of our technological prowess lies Dynatech – an innovative IT center that powers all our products and services. Our talented team of developers and IT experts are the masterminds behind our cutting-edge infrastructure that allows us to incorporate groundbreaking technologies into everything we offer.

But we're not just about our products and services – we're about our people. Our multinational and multicultural family is united by a shared goal of changing lives and making dreams come true. Our corporate culture is all about creating a positive, nurturing environment where people can grow and thrive, and we’re always looking for like-minded individuals to join us on this incredible journey.

Visit dyninno.com to learn more about our opportunities and let's innovate together!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?