Опубликовано сегодня

Șef Departament Vînzări (de la 25.000 lei)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Detalii companie:

  • Companie internațională specializată în recuperarea taxelor și impozitelor lucrătorilor moldoveni care lucrează peste hotare. Experiența acumulată în cei peste 12 ani de activitate ne definește ca unul din liderii europeni în acest domeniu care operează pe teritoriul a 15 țări UE.

 Responsabilități:

  • Organizează și coordonează activitatea departamentului de vânzări (minim 6 persoane);
  • Dezvoltă și propune managementului companiei soluții pentru a consolida poziția pe piață;
  • Elaborează proceduri, scripturi și instruiri pentru departamentul coordonat;
  • Monitorizează și coordonează prelucrarea task-urilor din CRM, statut-urilor, comentarii;

 Oferim:

  • Salariu motivant și bonusuri de performanță (parte fixă + % din vânzări);
  • Oportunități de creștere profesională și financiară;
  • Atmosferă pozitivă și atitudine prietenoasă din partea colectivului;
  • Program de lucru flexibil, 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi;
  • Loc de muncă modern și accesibil în sectorul Centru;
  • Pachet social și asigurare medicală;
  • Pachet de telefonie mobilă cu Internet inclus;
  • Evenimente corporative interesante;

Cerințe:

  • Bune abilități de negociere, convingere și dezvoltare a relațiilor de business;
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleză;
  • Abilități analitice, gândire strategică, inițiativă și responsabilitate;

 Program de lucru: luni - vineri 9:00-18:00.

Ce nu știi, noi te învățăm!

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, expediază CV-ul la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea postului “ Șef Departament vînzări (de la 25000 lei)”.

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon:  [показать номер]067432236

Ключевые навыки
Time Management CRM Leadership

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Корпоративная библиотека

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Вознаграждение за лояльность

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?