Publicat azi

Șef Departament Vînzări (de la 25.000 lei)

Informații de bază

Salariu:
25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Detalii companie:

  • Companie internațională specializată în recuperarea taxelor și impozitelor lucrătorilor moldoveni care lucrează peste hotare. Experiența acumulată în cei peste 12 ani de activitate ne definește ca unul din liderii europeni în acest domeniu care operează pe teritoriul a 15 țări UE.

 Responsabilități:

  • Organizează și coordonează activitatea departamentului de vânzări (minim 6 persoane);
  • Dezvoltă și propune managementului companiei soluții pentru a consolida poziția pe piață;
  • Elaborează proceduri, scripturi și instruiri pentru departamentul coordonat;
  • Monitorizează și coordonează prelucrarea task-urilor din CRM, statut-urilor, comentarii;

 Oferim:

  • Salariu motivant și bonusuri de performanță (parte fixă + % din vânzări);
  • Oportunități de creștere profesională și financiară;
  • Atmosferă pozitivă și atitudine prietenoasă din partea colectivului;
  • Program de lucru flexibil, 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi;
  • Loc de muncă modern și accesibil în sectorul Centru;
  • Pachet social și asigurare medicală;
  • Pachet de telefonie mobilă cu Internet inclus;
  • Evenimente corporative interesante;

Cerințe:

  • Bune abilități de negociere, convingere și dezvoltare a relațiilor de business;
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleză;
  • Abilități analitice, gândire strategică, inițiativă și responsabilitate;

 Program de lucru: luni - vineri 9:00-18:00.

Ce nu știi, noi te învățăm!

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, expediază CV-ul la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea postului “ Șef Departament vînzări (de la 25000 lei)”.

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon:  [vezi telefon]067432236

Abilități cheie
Time Management CRM Leadership
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Recompensarea loialității

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte