Опубликовано вчера

Cameraman

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Grupul de presă Realitatea este în căutare de un coleg pentru postul de cameraman și editor video. Știm cât de mult contează să fii responsabil de materialul video produs cap-coadă, motiv pentru care îți oferim oportunitatea să gestionezi întregul proces.

Candidatul ideal deține:

  • Experiență de cel puțin un an, dar suntem gata și să instruim începători;
  • Un grad înalt de responsabilitate;
  • Atenție la detalii;
  • Dorința de a avansa.

Cerințe tehnice fără de care îți va fi complicat să activezi (Dacă nu le ai, dar își dorești cu desăvârșire acest post de muncă - te instruim noi):

  • Adobe Premiere
  • Adobe Audition
  • Photoshop, Illustrator, After Effects reprezintă un mare plus.

Responsabilități:

  • Filmare evenimente și reportaje;
  • Realizarea / filmarea transmisiunilor în direct;
  • Responsabil de editarea materialelor video filmate.

Oferim:

  • Loc de muncă dotat cu toate echipamentele necesare;
  • Salariu achitat fără rețineri;
  • Remunerare în creștere în funcție de volumul de muncă prestat.

Persoanele interesate sunt rugate să depună un CV la următoarea adresă electronică: contact@realitatea.md

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate. Informaţii suplimentare cu privire la funcția vacantă, puteţi afla la numărul de telefon: [показать номер]068 302 026, Sergiu Scobioală, Producător General al Grupului de presă Realitatea.

Mult spor!

О компании

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?