Опубликовано сегодня

Operatori call-centru de limba Engleză- 14000 lei

Основная информация

Зарплата:
14 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Operatori call centru de limbă Engleză - 14000 lei

Cerinte:

  •  Experienta în domeniul vînzărilor (va prezenta avantaj);
  •  Cunoașterea limbii Engleze;
  •  Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
  •  Vorbire coerentă și corectă;
  •  Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  •  Abilități de negociere și promovare a produsului.

Responsabilitati:

  •  Interes pentru lucrul cu clienții;
  •  Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări;
  •  Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
  •  Rezistență la stres;
  •  Orientare către client (abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților );
  •  Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calitati personale:

  •  Spirit de initiativa;
  •  Responsabilitate;
  •  Atentie;
  •  Comunicativitate;
  •  Tendinta spre dezvoltare;

Oferim:

  •  Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
  •  Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  •  Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  •  Pachet competitiv de remunerare și beneficii 14000 și mai sus
  •  Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Operator Call Centru” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com">tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: [показать номер]373 69801423

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?