Опубликовано вчера

Electrician

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

         Требования:

  •  Опыт работы - от 3 лет в строительной компании.
  •  Образование по специальности.
  •  Серьезность, ответственность, дисциплинированность.

    Условия работы:
  •  Нормированный рабочий день.
  • Социальный пакет.

ул.М.Садовяну 4/10
Телефон: - [показать номер]068991167; [показать номер]022 401-329; [показать номер]069077439;

О компании

Horus este o companie de construcții care activează pe piața din Moldova din anul 1995.

Inițial compania și-a desfășurat activitatea în domeniul instalării și întreținerii de utilități (sisteme de încălzire și gaz), pentru ca ulterior să-și extindă echipa de profesioniști și în domeniul construcției imobiliarelor. Principalul pilon pe care se ghidează compania zi cu zi este calitatea superioara a serviciilor oferite și a lucrărilor finalizate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?