Опубликовано вчера

Meșter service reparație INSTRUMENTALL.MD

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințe:

  • Absolvent al unei specialități de Inginerie - avantaj
  • Abilități tehnice  în diagnosticarea și repararea echipamentelor.
  • Abilități de a utiliza echipamente de control și lipit.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Atitudine proactivă și orientată către clienți.
  • Atenție, punctualitate, gândire sistematică, rezistență la stres.
  • Îndeplinire KPI-uri.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și reparația echipamentelor pe garanție și post-garanție.
  • Reflectarea informațiilor despre reparație în baza de date.
  • Respectarea termenilor de reparare.
  • Asistența în pregătirea înainte de vânzare a echipamentelor.
  • Comandarea și monitorizarea utilizării corecte a pieselor de schimb pentru lucrările de service.
  • Interacțiune cu centrul internațional de servicii -corespondență în limba engleză.

Condiții de muncă:

  • Lucru într-o companie stabilă și în curs de dezvoltare.
  • Angajarea oficială, garanții sociale.
  • Program de lucru: 9.00 - 18.00 Luni-Vineri.
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, sect. Riscanovca.
  • Salariu: salariu fix + KPI
  • Echipa tanara prietenoasa!
  • Salariul: 12 000 MDL
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, mun. Chisinau, bd. Moscova 21
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?