Publicat Ieri

Meșter service reparație INSTRUMENTALL.MD

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Absolvent al unei specialități de Inginerie - avantaj
  • Abilități tehnice  în diagnosticarea și repararea echipamentelor.
  • Abilități de a utiliza echipamente de control și lipit.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Atitudine proactivă și orientată către clienți.
  • Atenție, punctualitate, gândire sistematică, rezistență la stres.
  • Îndeplinire KPI-uri.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și reparația echipamentelor pe garanție și post-garanție.
  • Reflectarea informațiilor despre reparație în baza de date.
  • Respectarea termenilor de reparare.
  • Asistența în pregătirea înainte de vânzare a echipamentelor.
  • Comandarea și monitorizarea utilizării corecte a pieselor de schimb pentru lucrările de service.
  • Interacțiune cu centrul internațional de servicii -corespondență în limba engleză.

Condiții de muncă:

  • Lucru într-o companie stabilă și în curs de dezvoltare.
  • Angajarea oficială, garanții sociale.
  • Program de lucru: 9.00 - 18.00 Luni-Vineri.
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, sect. Riscanovca.
  • Salariu: salariu fix + KPI
  • Echipa tanara prietenoasa!
  • Salariul: 12 000 MDL
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, mun. Chisinau, bd. Moscova 21