Недавно опубликовано

Recepționist / Administrator

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

Responsabilitate, Punctualitate, Orientare pro client, Sa fie Atenta la detalii, Sa iubească oamenii, sa iubească curățenia și sa fie capabilă sa ia decizii in situații nestandarte, , Abilitati de comunicare, Aspect fizic plăcut , îngrijit, Cunoașterea limbii romane și ruse,  Capacitatea de a zimbi indiferent de circumstanțe, Dorința de a creste și a învață lucruri noi, Cunosterea Instagramului și a Facebookului ( Tik Tok ar fi un avantaj),Capacitatea de a lucra in echipa, Abilitați de vinzare

Condiții de muncă:

Lucru in ture ( o zi peste o zi / sau 2 peste 2 ) : 9:00-21:00, simbata 9:00-18:00, duminica liber .Salon Nou nivel înalt ,telefon mobil, Bucătărie pentru angajați, angajare oficială , pachet social , Team building ,echipa prietenoasa , salariu fix plus % ( poți creste cit dorești!!!)

Responsabilități:

lucrul cu casa - bonuri de plata , achitări cu terminalul,sa facă programările clienților, sa lucreze cu baza de clienti, sa informeze clienții despre toate ofertele noi, Sa ducă evidentă materialelor, și sa mențină Un nivel înalt de reîntoarcere al clienților, sa aibă grija de menținerea ordinii in salon ( avem femeie de serviciu )- sa facă cunoștința clienților cu salonul sa cunoască price listul sa pună la loc din rezerve totul ce se finisează,sa îndeplinească cerințele directorului și sa urmeze Instrucțiunile , sa hotărasca situațiile de conflict

Отправить резюме

О компании

Salon Slims SRL a fost fondata in 2007 fiind primul centru de remodelare corporală din Moldova , și in tot acest timp a crescut și a adus cele mai performante tehnologii și și-a extins genul de activitate -la momentul actual avem un centru de frumusete de 270 m2 la cel mai înalt nivel cu cosmetologie injectabila , epilare definitiva laser Lumenis , Lpg ALLIANCE 2023, Vivace , Lipozero , Velashape

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str.Ginta Latina 12/6
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?