Опубликовано вчера

Recepționer mărfuri

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, în birouri moderne dotate cu de toate pentru dezvoltarea ta, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Responsabilități de bază:

  • Recepționarea și verificarea mărfii livrate
  • Verificarea documentelor de insoțire a mărfurilor
  • Evidenţa stocurilor din depozit
  • Organizarea și respectarea normelor sanitare privind depozitarea mărfii
  • Menţinerea ordinii și curăţeniei la locul de lucru.

Așteptările noastre:

  • Experiență în domeniu
  • Cunoștințe de lucru cu scanerul
  • Cunoașterea standartelor și condițiilor păstrării bunurilor materiale și a mărfurilor
  • Punctualitate și responsabilitate

Beneficii:

  • Salariul negociabil
  • Loc de muncă stabil
  • Sisteme motivaționale atractive
  • Tichete de masă in valoare de 60lei/zi
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Mediu de lucru prietenos.
Grafic de lucru:
  •  Luni  - Vineri / 08:30 - 18:00, Sâmbata / 08:30-13:00.

Deții experiența solicitata: Trimite CV-ul la e-mail: cv_hr@grossell.com
Pentru mai multe detalii sunați la nr.: [показать номер]078770461[показать номер]078770616

Te așteptăm în echipa Global Store!

Отправить резюме

О компании

Dorința, ambiția, încrederea - caracteristici, care definesc succesul Global Store!

Compania  “Global Store” SRL a fost fondată în anul 2017, cu personal, în număr de 44 de angajați, având la bază ca pilon compania “Vicprim-Plus” SRL, care a pus temelia unei activități comerciale în domeniul importului, vânzărilor Angro si a unui mare sortiment de larg consum. În prezent Global Store a reușit să apară pe plan național ca un brand authentic si recunoscut, să formeze o echipă tânără, dar totodată ambitioasă, crescând cu un număr de peste 300 de angajați. De asemenea, compania s-a lansat și în vânzările Retail, actualmente rețeaua de magazine, cuprinzând 7 magazine, cu numele “Global Store”.

În magazinele noastre găsești un larg sortiment de mărfuri, pentru casă si familie, întrunite în 16 categorii de marfuri, cu peste 40 mii de articole.

Viziunea strategică a Companiei Global Store este extinderea afacerii, cu un număr mare de magazine, atât pe întreg teritoriu țării cât și înafara ei...

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?