Недавно опубликовано

Completator mărfuri, Hamal

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Suntem importatori de marfă și distribuitori locali. Asiguram condiții moderne de lucru, volum de lucru asigurat, activitate stabilă, posibilitate de crestere atat profesional cat si salarial.
Oferim:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social
  • Salariul de la 10 000  lei - 14 000 lei (salariul net)
  • Tichete de masa - 60 lei/zi
  • Premii oferite de sărbători
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Uniformă de muncă.

Responsabilități:

  • Încărcarea, descărcarea mărfurilor din transport
  • Aranjarea mărfurilor ambalate pe stilaje în depozit
  • Completarea cu produsele necesare a comenzilor și pregătirea comenzilor, conform solicitărilor.

Ești candidatul potrivit:

  • Dacă ești energic, responsabil și atent
  • Ești în condiții fizice bune
  • Te implici în activitate cu seriozitate

Grafic de lucru:

  • Luni - vineri 08.30.-18.00
  • Sâmbăta 08.30 -13.00

Adresa oficiului: mun. Chișinău, com. Trușeni, str. Calea Ieșilor 28/2.
Pentru mai multe detalii, sunați la numerele de telefoane, indicate mai jos: [показать номер]078770461 sau [показать номер]078770616.
E-mail: cv_hr@grossell.com.

О компании

Dorința, ambiția, încrederea - caracteristici, care definesc succesul Global Store!

Compania  “Global Store” SRL a fost fondată în anul 2017, cu personal, în număr de 44 de angajați, având la bază ca pilon compania “Vicprim-Plus” SRL, care a pus temelia unei activități comerciale în domeniul importului, vânzărilor Angro si a unui mare sortiment de larg consum. În prezent Global Store a reușit să apară pe plan național ca un brand authentic si recunoscut, să formeze o echipă tânără, dar totodată ambitioasă, crescând cu un număr de peste 300 de angajați. De asemenea, compania s-a lansat și în vânzările Retail, actualmente rețeaua de magazine, cuprinzând 7 magazine, cu numele “Global Store”.

În magazinele noastre găsești un larg sortiment de mărfuri, pentru casă si familie, întrunite în 16 categorii de marfuri, cu peste 40 mii de articole.

Viziunea strategică a Companiei Global Store este extinderea afacerii, cu un număr mare de magazine, atât pe întreg teritoriu țării cât și înafara ei...

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, c. Truseni, Calea Iesilor 28/2
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?