Недавно опубликовано

Organizator de evenimente/Event Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Mărim echipa VIOSER și ne dorim o persoană minunată alături.

Aplică dacă gândești pozitiv și constructiv, vrei să crești profesional continuu și îți plac provocările.

Aptitudini:
• Experiență în marketing și în organizare de evenimente
• Studii superioare în domeniu
• Gândire strategică și creativă
• Capacități de planificare și organizare
• Abilități excelente de comunicare
• Cunoașterea tehnicilor de negociere și vânzare
• Experiență în utilizarea programului CRM constituie un
avantaj

Responsabilități:
• Elaborarea calendarului de evenimente și implementarea
acestora
• Elaborarea conceptului fiecărui eveniment organizat
• Stabilirea programului și logistica evenimentelor
• Contactarea telefonică, în scris și pe e-mail, după caz, a
clienților potențiali în vederea informării despre evenimentele organizate
• Asigurarea bunei desfășurări a fiecărui eveniment
• Crearea parteneriatelor pe termen lung în concordanță cu
obiectivele și strategiile setate
• Gestionarea corectă a bugetului de eveniment
• Monitorizarea funcționării campaniilor de promovare și
propuneri de îmbunătățire a acestora
• Identificarea de noi oportunități pentru promovarea
companiei și a evenimentelor pe care aceasta le organizează
• Promovarea evenimentelor pe platformele online și offline
• Monitorizarea paginii de FB: crearea evenimentelor,
promovarea lor, postări pre-eveniment și post-eveniment
• Cunoștințe de operare MS Office

Noi îți oferim
• Cursuri de dezvoltare profesională
• Remunerare motivantă dependent de performanțele tale
• Echipă tânără și ambițioasă
• Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii

Cei interesați de oferta noastră, transmiteți CV-ul la adresa contact@vioser.md sau contactați-ne la nr. de telefon [показать номер]069285557 până în data de [показать номер]31.08.2023

Toți aplicanții vor fi tratați strict confidențial.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?