Недавно опубликовано

Operator la mașina automată de brodat (imprimare)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova, anunță vacansii pentru următoarele posturi:

Atributii de serviciu:

  •  transfer imagini din calculator în mașina de brodat,
  •  pregatire materiale și gherghefe,
  •  întreținerea mașinii de brodat/imprimare,
  •  respectarea instrucțiunilor de producție.

Responsabilităti:

  •  pregătirea și fixarea materialelor textile, ce urmează a fi supuse procedeului de brodare, imprimare,
  •  reglarea și intreținerea mașinii de broderie/imprimare,
  •  stocarea, călcarea și ambalarea materialelor brodate, imprimate,
  •  monitorizarea procesului de broderie/ imprimare,
  •  gestiune stocuri accesorii,
  •  efectuarea curățeniei și ordinii la final de program.

Cerinte generale:

  •  Responsabil/lă, gindire logica, spirit de observație;
  •  Limbi cunoscute: Romana, Rusa.
  •  Excelente abilitati de utilizare a computeru.

Condiții:

  •  Lucrul într-o companie mare și stabilă,
  •  Dezvoltare profesională,
  •  Săptămână de lucru de cinci zile.

CV cu indicarea postului pentru care se candidează  Vă invităm să-l expediați pe adresa: hr@vasconi.md

Vor fi invitați la interviu numai candidții care corespund cerințelor înaintate.

Telefon: [показать номер]078222290, [показать номер]022-421181
E-mail: hr@vasconi.md">hr@vasconi.md

Web: www.vasconi.md

Отправить резюме

О компании

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?