Опубликовано вчера

Operator Ghișeu (Chisinau)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă vă doriți să faceți parte dintr-o echipă în care profesionalismul, motivația și cooperarea au prioritate, iar cunoștințele și aptitudinile să vă fie valorificate și multiplicate zilnic, prin schimb de practici și experiențe internaționale, alăturați-vă nouă!

Beneficii:

  • Bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute;
  • Tichete de masa;
  • Credite imobiliare și alte servicii bancare în condiții preferențiale;
  • Program de muncă hibrid - combinat între birou și lucru la distanță;
  • Orar flexibil de muncă;
  • Instruiri și team building-uri pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Diversitate în activități și posibilitatea de a obține experiențe internaționale;
  • Program internaţional de sănătate fizică şi bunăstare mentală;
  • Facilități sportive precum teren de fotbal și sală de volei pentru promovarea unui stil de viață activ.

Responsabilități:

  • Gestionarea conturilor bancare;
  • Efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar;
  • Efectuarea operaţiunilor de schimb valutar;
  • Efectuarea transferurilor băneşti internaționale;
  • Deservirea conturilor de depozit;
  • Verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse, medie a limbii engleze sau italiene;
  • Experienţă în relaţiile cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel;
  • Abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat;
  • Atenţie la detalii;
  • Asumarea responsabilităţilor;
  • Echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 171/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?