Опубликовано вчера

Lucrător în depozit

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe

  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Atenție și abordare responsabilă a muncii;
  • Prezența suplimentară a altor specialități este binevenită.

Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet;
  • Oferim transport gratuit.

Expediați CV-ul  la adresa electronică: cadre.diolsem@gmail.com diolsem@yahoo.com

Telefon de contact: (+373) [показать номер]078 833 116

Adresa: com. Grătiești, traseu M 14, Km 260

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Гидигич, com. Grătiești, M14 km. 260,96
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?