Опубликовано вчера

Inginer (utilaj frigorific)

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi de bază:

  • Negocieri tehnice cu clientii;
  • Calculul și selecția utilajului frigorific;
  • Elaborarea propunerilor comerciale;
  • Elaborarea soluții tehnice.

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare tehnice (mașini și aparate frigorifice);
  • cunoaşterea limbilor române si rusă
  • abilități excelente de utilizare a calculatorului , AutoCad, Sketchup

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:

  • salariu stabil;
  • pachet social deplin
  • telefon corporativ
  • posibilitatea de creştere profesională si de apreciere a calităților profesionale;

Regim de lucru:
- Luni-Vineri de la [показать номер]09.00-18.00. Pauza de masă- 1 oră.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresa  personal@dina.md, cu specificarea postului, sau contactați-ne la numărul de telefon: [показать номер]079400341. Adresa noastra Chisinau, bd. Dacia 38/7

Отправить резюме

О компании

Компания, специализирующаяся на разработке и реализации технических решений, предоставлении инженерных услуг и технической поддержке по направлениям Хорека, Ритейл, Климат, Промышленный холод

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 38/7
Кишинёв, Чеканы, str. Mesterul Manole, 9A

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?