Недавно опубликовано

Inginer in instalatii de ventilare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea job:

  • Instalarea sistemelor de ventilație în clădiri rezidențiale, hipermarketuri, spații comerciale etc
  • Instalarea echipamentelor de climatizare în interiorul și în exteriorul clădirilor.

 Cerinte fată de candidat:

  • Studii tehnice;
  • Experiență în domeniul instalațiilor de climatizare, ventilare pe un post similar;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Orientare tehnică, dexteritate manuală, îndemanare, atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și relaționare interumană;
  • Abilități de operare pe calculator (Windows, Office, Internet), (constituie un avantaj);
  • Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).

 Responsabilitati:

  • Organizează și monitorizează efectuarea lucrărilor de montare
  • Verifică lista materialelor ce vor fi utilizate și stabilește cantitățile necesare;
  • Asigură efectuarea lucrărilor în conformitate cu specificaţiile din planuri şi schiţe, precum şi pentru respectarea normelor de consum a materialelor.

Condițiile de muncă:

  •  Salariu stabil;
  • Pachet social deplin;
  • Posibilitate de creștere profesională și de apreciere a calitătii profesionale.
  • Grafic de lucru: Luni – Vineri de la 09:00 – 18:00.

Persoanele interesate rugăm să ne contacta-ți la nr. (+373) 79 400341 sau să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: personal@dina.md">personal@dina.md și stabilim o convorbire.

Отправить резюме

О компании

Компания, специализирующаяся на разработке и реализации технических решений, предоставлении инженерных услуг и технической поддержке по направлениям Хорека, Ритейл, Климат, Промышленный холод

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?