Publicat  17 Mai 2022

Inginer (utilaj frigorific)

Dina Cociug Chișinău Full Time 12000 MDL

Informații de bază

Salariul:
12000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi de bază:

- Negocieri tehnice cu clientii;
- Calculul și selecția
utilajului frigorific;
Elaborarea propunerilor comerciale;
Elaborarea soluții tehnice.

Cerinţe faţă de candidat:

- studii superioare tehnice (mașini și aparate frigorifice);

- cunoaşterea limbilor române si rusă

- abilități excelente de utilizare a calculatorului , AutoCad, Sketchup

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:
- salariu stabil;

- pachet social deplin

- telefon corporativ

- posibilitatea de creştere profesională si de apreciere a calităților profesionale;

Regim de lucru:
- Luni-Vineri de la 09.00-18.00. Pauza de masă- 1 oră.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresa  personal@dina.md, cu specificarea postului, sau contactați-ne la numărul de telefon: 079400341. Adresa noastra Chisinau, bd. Dacia 38/7

Компания, специализирующаяся на разработке и реализации технических решений, предоставлении инженерных услуг и технической поддержке по направлениям Хорека, Ритейл, Климат, Промышленный холод

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau, bd. Dacia 38/7
Număr de contact:
079704405
hr@dina.md