Опубликовано вчера

Agent vânzări prin telefon, Secția Telesales

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Obiectivele postului:
• Vânzarea prin telefon a serviciilor bancare pontenţialilor clienţi;
• Dezvoltarea relaţiilor cu clienţii maib şi fidelizarea lor prin serviciile oferite;
• Identificarea oportunităţilor de vânzare şi a noilor clienţi.

Profilul candidatului:
• Abilităţi de comunicare, vânzare şi negociere;
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• Seriozitate şi perseverenţă în atingerea obiectivelor;
• Cunoștințe elementare operare PC (MS Office, Email);
• Experienţa anterioară de vânzare la telefon constituie un avantaj.

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra cu program de muncă deplin sau pe ture;
• Oportunitatea de a creşte în carieră în cadrul sistemului bancar;
• Tichete de masă;
• Salariu competitiv + alte beneficii.

Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa
resurseumane@maib.md">resurseumane@maib.md

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Adaptabilitate Apeluri reci Atenție la detalii și simț estetic Comunicare clară și eficientă Convingere Entuziasm Lucru în echipa Motivație Excel Precizie Productivitate și organizare Răbdare Rezistența fizică Vânzări

Преимущества

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Istoria noastră a început la 8 mai 1991, cu puţin timp până la declararea independenţei Republicii Moldova. De atunci, o dezvoltăm în fiecare zi, sprijinind clienţii MAIB şi afacerile din Republica Moldova, astăzi contribuind ca planurile personale şi de business ale cca un milion de clienţi să se realizeze rapid, avantajos, datorită celor mai bune produse şi servicii bancare, dar şi expertizei profesioniste oferite de angajaţii MAIB.

Conform clasamentelor naţionale şi internaţionale, MAIB, o bancă sistemică universală, este nr. 1 la creditare, la depozite, active, la indicatorul stabilităţii financiare, în clasamentul performanţei bancare etc.

Depunem efort sistematic pentru ca tu şi clienţii MAIB să beneficiaţi de deservire calitativă, de un portofoliu variat de servicii competitive, de cele mai bune soluţii financiar bancare de pe piaţă oferite persoanelor fizice şi juridice. În această manieră şi chiar mai bine ne propunem să continuăm, pentru ca tu să ai un partener financiar de încredere – Moldova Agroindbank, banca ta şi a afacerii tale.

Ne defineşte şi faptul că că ne pasă de comunitatea în care activăm. Ne implicăm în viaţa comunităţii, sprijinind educaţia, arta, sportul de performanţă şi în mase, promovând modul activ şi sănătos de viaţă, voluntariatul şi spiritul caritabil. În tot ceea ce facem, ne străduim mereu să fim mai buni, cei MAIBuni! Să fim MAIBuni împreună!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Статьи о компании

Tu conduci cariera. Вдохновение и мотивация для участников программы стажировок maib, 3-й выпуск

Maib объявляет о завершении третьего выпуска программы стажировок, который ознаменовал еще одну успешную главу в профессиональном развитии талантливых молодых людей в Республике Молдова. Этот выпуск программы был особенным для 19 студентов, которые были отобраны из 5 высших и средних учебных заведений страны. Молодые люди получили возможность открыть для себя и…
Лучшие сотрудники maib были награждены на традиционном мероприятии «Gala Excelenței»

Люди maib - это те, кто позволяют реализовывать самые смелые проекты и создавать качественные впечатления для наших клиентов, постоянно развиваясь в профессиональном и личностном плане. Maib ценит преданность и вклад каждого из более чем двух тысяч наших сотрудников, которые день ото дня становятся лучше, преданнее и сплоченнее в своем стремлении…

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. 31 August 1989/ 127
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?