Опубликовано вчера

Operator

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Анений-Ной, Бельцы, Кишинёв, Оргеев

Описание вакансии

Subdiviziunea companiei – Statie alimentare cu combustibil (petrol,gaz)

Regim de lucru: lucru în ture (schimburi)

Responsabilități principale:

  • Vînzarea produselor companiei;
  • Deservirea clientelei conform procedurilor interne;
  • Efectuarea verificării periodice la pompe;
  • Efectuarea măsurărilor la rezervoare;
  • Respectarea regulilor de lucru cu banii incasați de la client etc.;
  • Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt etc.

Principalele cerințele față de candidați:

  • Cunoașterea limbilor romana si rusa;
  • Experiența de lucru în domeniu aferent - constituie un avantajj;
  • Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
  • Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.
Ключевые навыки
Atenție la detalii și simț estetic Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Бонусы и премии

Рабочая форма

О компании

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?