Недавно опубликовано

Administrator de retele si comunicatii

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Căutăm persoane responsabile, educate, cinstite, care cunosc și iubesc meseria sa!

Responsabilitati fata de candidat:

-Configurarea, programarea sistemelor de securitate (locale și la distanță)
-Detectarea problemelor tehnice
-Consultarea clienților cu privire la problemele legate de software
-Punerea în funcțiune a echipamentelor de birou și de lucru
-Plecari prin oraș și în călătorii de afaceri, dacă este necesar

Ceinte fata de candidat:

-Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale
-Experienta minim 2 ani
-Capacitate de comunicare fluentă în limba de stat și în rusă
- Permis de conducere – categoria B
-Cunoștințe în domeniul rețelelor computerizate (TCP/IP)
-Dorinta de a lucra

Compania ofera:

-Salariul motivant cu posibilitatea creșterii (10000+ lei)
-Angajare oficială
-Posibilitatea de a participa la proiecte interesante ale companiei
-Oficiul comfortabil
-Echipă tânără si prietenoasă

Dacă poziția noastră este apropiată de dvs. și vă încadrați criteriile, asteptam cu nerabdare CV-ul Dvs. pe posta electronica: cv@moldovasecurity.md
Pentru toate întrebările suplimentare, adresati-va la numarul [показать номер]078822250

Отправить резюме

О компании

Moldova Security este o companie care oferă cea mai bună soluție de securitate în Moldova de 15 ani.
Echipa noastră garantează calitatea echipamentelor, instalarea și asistența tehnică a sistemelor de securitate.
Suntem responsabili pentru siguranța dumneavoastră în fiecare zi.
Este important pentru noi să nu fim indiferenți, tu ești important pentru noi!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?