Недавно опубликовано

Reprezentant medical

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte către candidat:
- studii superioare (medicină,farmacie sau conexe);
- bune abilităţi de comunicare şi negociere;
- persoană responsabilă și perseverentă;
- buna cunoaştere a limbilor romānă, rusă și engleză;
- utilizator Microsoft Office;

Oferta companiei:
- activitate într-o companie de prestigiu;
- motivaţie financiară competitivă;
- angajare oficială conform legislaţiei muncii RM;
- instruire si training-uri profesionale;
- pachet GSM de serviciu;
- notebook;
- condiţii confortabile de muncă.

Persoanele interesate sînt invitate sa depună CV la adresa de e-mail:  medglobalfarm@mail.ru">medglobalfarm@mail.ru

О компании

„MedGlobalFarm” SRL este o companie medicală din Moldova care deservește instituțiile de asistență medicală, laboratoarele clinice, industria și publicul larg.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?