Опубликовано вчера

Reprezentant Medical

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Garantăm:

  • Un salariu motivant;
  • Automobil de serviciu;
  • Notebook, telefonie mobila corporativa;
  • Lucrul intr-un mediu plăcut și colectiv prietenos;
  • Posibilitatea de avansare ăn carieră în cadrul companiei;
  • Grafic de lucru full-time: [показать номер]09.00-18.00 de luni până vineri.

Atribuțiile de serviciu:

  • Promovarea portofoliului companiei în teritoriu;
  • Vizite regulate la medici, farmacii și alt personal medical;
  • Pregătirea și efectuarea prezentărilor pentru clienții potențiali;
  • DEzvoltarea și menținerea relațiilor durabile cu partenerii.

Cerințe:

  • Studii superioare (medicină, farmacie, biologie, chimie);
  • Experiența de muncă în funcție de reprezentant medical  - min. 1 an;
  • Cunoașterea sistemului medical local și tendințelor principale ăn domeniu;
  • Capacitatea de a lucra individual și în echipă;
  • Abilități excelente de comunicare și de negociere;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Permis de conducere cat. B și experiență activă de conducere a automobilului.

Rugăm persoanele cointeresate să expedieze CV-ul cu poza atașată la adresa de email: angela.negoita@tetis.md.

Ключевые навыки
Adaptabilitate Lucru în echipa Time Management Învățare continuă Etica în muncă Comunicare

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Prodiafarm это сеть аптек " Hippocrates" . Сеть основана в 2003 году. На сегодняшний день сеть представлена более чем 150 филиалами расположенными по всей территории Республики Молдова.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?