Недавно опубликовано

Reprezentant medical - Chișinău

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului de muncă:

  • promovarea serviciilor medicale ;
  • organizarea și planificarea strategică a activității de promovare;
  • activitatea comerciala cu clientii si elementele de evidenta contabila;
  • lucrul cu ofertele si analiza concurentiala;
  • monitorizarea lunară a nivelului de realizare a obiectivelor

Cerințe:

  • studii superioare finalizate în medicină constituie un avantaj;
  • experiența în domeniul vânzărilor
  • capacitatea de a învăța și înțelege piața serviciilor medicale;
  • capacitate de a lucra proactiv și de a se adapta la exigențele organizaționale;
  • abilități de management teritorial;
  • abilități de comunicare și negociere;
  • abilitatea de analiză situațională;
  • persoana sociabilă, dinamică, implicată, bun coechipier;
  • vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
  • cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
  • permis de conducere (categoria B);
  • candidatul cu domiciliul permanent în raza mun. Chișinău.

Oferta companiei:

  • salariu competitiv
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • experiență unică de colaborare într-o echipă dinamică de profesioniști;
  • condiții de lucru confortabile și loc de muncă echipat la un nivel înalt;
  • acordarea tichetelor de masă;
  • alte beneficii.

Dacă vă regăsiți in descrierea de mai sus, puteți înainta CV (obligator insoțit de o poză și cu indicarea postului dorit) și expedia la adresa de e-mail: hr@synevo.md Ne rezervam dreptul de a contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

Synevo este principalul furnizor de servicii în diagnostic de laborator în Moldova și oferă peste 2000 de tipuri de analize uzuale și avansate în toate domeniile de diagnostic clinic de laborator. Synevo Moldova administrează o rețea națională de 5 laboratoare și 28 centre de recoltare a probelor biologice și realizează peste un milion de teste anual.

Synevo Moldova este parte a grupului internațional Medicover – furnizor lider în servicii medicale și diagnostic de laborator. Înființat în 1995 ca urmare a creșterii cererii pentru servicii de îngrijire medicală de înaltă calitate în Polonia, Medicover s-a extins ulterior și în alte țări, unde răspunde aceluiași tip de nevoi.

În prezent, Medicover prestează servicii în Germania, România, Ucraina, Polonia, Moldova, Serbia, Turcia, Georgia, Bulgaria și India. Medicover furnizează o gamă largă de servicii de îngrijire medicală prin intermediul unei rețele extinse de clinici ambulatorii, spitale, unități de îngrijire de specialitate și laboratoare, din cadrul a două divizii – Servicii de Diagnostic și Servicii Medicale.

Divizia de Servicii Medicale – furnizor de îngrijire medicală integrată predominant finanțată de angajatori, care oferă planuri de beneficii ce variază de la asistența medicală primară la cea specializată și la asistență medicală în spitale. Cele mai mari și importante piețe ale acestei divizii este Polonia și România, care se manifestă printr-o dezvoltare economică rapidă în Centrul și Estul Europei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?