Опубликовано вчера

Reprezentant medical

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului:

  • promovarea imaginii companiei și a medicamentelor în conformitate cu cerințele și standardele aprobate de aceasta;
  • îndeplinirea diverselor sarcini și contribuția la atingerea scopurilor companiei.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii în medicină, farmacie;
  • ambiție, motivație pentru avansare în carieră;
  • dorință și capacitate de a învăța;
  • cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.

Oferim:

  • posibilitate de integrare într-o echipă de profesioniști;
  • oportunități de avansare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică:  office1@iconsulting.md specificând postul pentru care aplică.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?