Недавно опубликовано

Specialist Securitate și Sănătate în Muncă (SSM)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania este in cautarea unui Specialist în Securitate și Sănătate în Muncă, full time, salariu motivant

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Cursuri de aprofundare a legislației privind SSM
  • Capacitatea bună de adaptare și responsabilitate
  • Capacitate de a rezolva probleme și asumarea responsabilității
  • Abilități de comunicare și lucrul în echipă
  • Efectueaza controale la locurile de muncă pentru identificarea factorilor de risc
  • Organizarea activității de SSM, conform normelor legale în domeniu
  • Instruirii personalului nou-angajat,

Conditii:

  • Remunerare motivantă
  • Pachet social integral
  • Climat de lucru plăcut
  • Perspective de viitor atrăgătoare

Program de lucru – Luni-vineri [показать номер]08.00-17.00, simbata-duminica liber.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: contabilstaf@mail.ru">contabilstaf@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?