Опубликовано сегодня

Agent de pază

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Cerințe:

  • Lipsa antecedentelor penale (prezentarea cazierului judiciar);
  • Cu sau fara studii speciale in domeniu,
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a menține ordinea în magazin;
  • Capacitatea de a rămâne calm și de a acționa eficient în situații de urgență;

Condiții de muncă:

  • Pachet social, salariu competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Responsabilități:

  • Asigurarea securității și protecția proprietății, personalului și a vizitatorilor;
  • Monitorizarea și patrularea zonei alocate pentru a detecta activități suspecte sau potențiale amenințări;
  • Raportarea incidentelor și a situațiilor de urgență către conducere;
  • Implementarea și menținerea procedurilor de securitate în conformitate cu regulamentele interne și legile în vigoare;
  • Cooperarea cu echipa de securitate și alte departamente pentru a asigura un mediu sigur și ordonat.
  • Va asigura şi menţine ordinea în cadrul magazinului;
  • Va verifica marfa procurată de către client si documentele de însoțire;
  • Va da dovadă de responsabilitate;
  • Abilităţi bune de comunicare, monitorizare şi coordonare;

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la menținerea unui mediu sigur și protejat, vă rugăm să trimiteți CV-ul  sau datele dumneavoastră la adresa dragon.securitate@yahoo.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?