Опубликовано вчера

Operator sondaje or. Chișinău

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Magenta Consulting este o companie de cercetare și consultanță care se concentrează pe colectarea și analiza datelor pentru a oferi perspective valoroase și soluții eficiente clienților noștri.
Responsabilități:

  • Colectarea datelor prin intermediul sondajelor în teren conform instrucțiunilor.
  • Interacționarea cu respondenții și administrarea sondajelor în mod profesionist și eficient.
  • Raportarea datelor colectate în timp util și în conformitate cu standardele companiei.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relații interpersonale.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă în medii diverse.
  • Flexibilitate și disponibilitatea de a lucra în teren în diverse condiții meteorologice.
  • Permis de conducere categoria B (avantaj) și disponibilitatea de a călători în teren.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii.
  • Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei.
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților necesare în domeniu.

Cum să Aplici:
Pentru a aplica pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa hr@consulting.md. Sau să apelezi la numarul de telefon: [показать номер]079 50 50 35

Te așteptăm în echipa noastră!

О компании

Magenta Consulting este prima companie de consultanță în cercetare și marketing din Moldova. Fondată în 2006, a devenit compania-lider în marketing și cercetare socială, precum și consultanță în marketing strategic și dezvoltare de afaceri.

Avem în calitate de angajați 40 de consultanți cu normă întreagă și o echipă permanentă de 600 de intervievatori pentru sondaje cantitative, ceea ce face ca Magenta Consulting să fie cea mai mare companie privată de cercetare din Moldova. În ultimii 15 ani am implementat cu succes peste 1500 de proiecte în domeniile cercetării, consultanței, marketingului strategic și dezvoltării politicilor.

Din 2008, Magenta Consulting a fost prima companie recunoscută de ESOMAR (European Research Association), urmând astfel codurile profesionale și etice stabilite în industria de consultanță la nivel internațional.

În 2013 compania a obținut premiul internațional pentru excelență în consultanță, fiind selectată drept Consultant al Anului de către fundația Gabriel Al-Salem în cadrul unei conferințe anuale internaționale „Consulting fără frontiere”.

Magenta Consulting activează pe piața moldovenească de 15 ani, timp în care a acumulat un portofoliu de peste 1500 de proiecte implementate pentru întreprinderile locale și internaționale prezente pe piață, organizațiile locale și internaționale, precum Banca Mondială, IFC, USAID, UNDP , UNFPA, Ambasada SUA, OMS, GIZ, delegația UE etc, dar și structuri de stat, cum ar fi: Ministerul Educației; Ministerul Sănătății; Ministerul Economiei; Departamentul de Administrare Judiciară (DAJ); Comisia Electorală Centrală (CEC), Organizația Moldovei pentru atragerea investițiilor și promovarea exporturilor (MIEPO).

Magenta Consulting este compania de încredere a organizațiilor internaționale de cercetare, precum Gallup, Ipsos și Romir.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Alexandru Bernardazzi 38, Chișinău
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?