Опубликовано вчера

Angajat depozit/ Pregătirea comenzilor

Основная информация

Зарплата:
1 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Munca se desfășoară în depozit de mărfuri alimentare.

Locație: or. Dortmund, Germania

Responsabilități:

  • completarea colectarea și ambalarea mărfurilor pe paleți pentru expediere

Salariul: 13 EUR/oră ( [показать номер]1800-2000€/lunar)

Se oferă:

  • Contract de muncă
  • Salarii la timp
  • adaos suplimentar 25% pentru orele extra
  • Cazare 300 EUR/lună
  • Bonus pentru calitatea muncii (CAZARE GRATIS)
  • Echipament de lucru
  • Asistență și suport la sosire (pentru obținerea unui card bancar sau de sănătate)
  • Organizam transport din MD după necesitate

Se cere:

  • Pașaport/Buletin EU/Reîntregirea familiei
  • Cunoașterea cifrelor 0-10 în germană (vă ajutăm să le învățați până a începe lucru)

Contacteză-ne Acum:

Tel.: +[показать номер]4915124454151(Viber/ WhasApp)

Tel.: +[показать номер]4915739876272(Viber/WhasApp)

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?