Publicat Ieri

Angajat depozit/ Pregătirea comenzilor

Informații de bază

Salariu:
1 800 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Munca se desfășoară în depozit de mărfuri alimentare.

Locație: or. Dortmund, Germania

Responsabilități:

  • completarea colectarea și ambalarea mărfurilor pe paleți pentru expediere

Salariul: 13 EUR/oră ( [vezi telefon]1800-2000€/lunar)

Se oferă:

  • Contract de muncă
  • Salarii la timp
  • adaos suplimentar 25% pentru orele extra
  • Cazare 300 EUR/lună
  • Bonus pentru calitatea muncii (CAZARE GRATIS)
  • Echipament de lucru
  • Asistență și suport la sosire (pentru obținerea unui card bancar sau de sănătate)
  • Organizam transport din MD după necesitate

Se cere:

  • Pașaport/Buletin EU/Reîntregirea familiei
  • Cunoașterea cifrelor 0-10 în germană (vă ajutăm să le învățați până a începe lucru)

Contacteză-ne Acum:

Tel.: +[vezi telefon]4915124454151(Viber/ WhasApp)

Tel.: +[vezi telefon]4915739876272(Viber/WhasApp)

Despre companie

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte