Опубликовано вчера

LOCURI DE MUNCA ÎN GERMANIA, DEPOZITE

Основная информация

Зарплата:
1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
За границей

Описание вакансии

Cerințe:

  • Sa invatati cifrele in limba germana de la 0 la 10.
  • Dorinta de munca

Condiții de muncă:

  • Se lucreaza 8-10 ore pe zi cite 5-6 zile in saptamina.
  • Salariu se achita la ora plus premii 12€ brut la ora+ bonusuri

Responsabilități:

Se colecteaza marfa din depozit si se aranjeaza pe palete. Instruire gratuita de catre sefii de echipa. Cazare asigurata de angajator contracost, cazarea este dotata cu interent si tot mobilierul.

Incheiem contract de munca si efectuam tot pachetul de documente, nu luam nici un comision pentru aceasta.

Ключевые навыки
Răbdare Adaptabilitate Lucru în echipa

Преимущества

Tранспортные расходы

Бонусы и премии

Рабочая форма

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?