Studentă în anul II la Facultatea de Psihologie a Universității de Stat din Moldova, ambițioasă, responsabilă și empatică. Am experiență în relații cu clienții, comunicare și lucru în echipă, dobândită atât în domeniul hotelier și al serviciilor pentru clienți, cât și prin practică și voluntariat. Sunt orientată spre dezvoltare profesională și îmi doresc să contribui într-un mediu dinamic, unde pot valorifica abilitățile mele de organizare, comunicare și relaționare cu oamenii.
(Chișinău)
Responsabilități:
* Primirea și înregistrarea clienților.(Chișinău)
Responsabilități:
Preluarea apelurilor.Facultatea, specialitatea: Psihologie
Oraș: Chișinău
Centrul „Renașterea” – Voluntar
Am participat la activități de sprijin și dezvoltare pentru beneficiarii centrului, contribuind la organizarea activităților educative și sociale. Am interacționat cu diferite categorii de persoane, dezvoltând abilități de comunicare, empatie, responsabilitate și lucru în echipă.
Tabara„Poienița Veselă” – Educator
Am contribuit la organizarea și desfășurarea activităților recreative, educative și de dezvoltare personală pentru copii. Am coordonat jocuri, activități de grup și am oferit suport în supravegherea și implicarea copiilor în activități interactive.Experiența de voluntariat mi-a dezvoltat capacitățile de comunicare, organizare, creativitate, adaptare la situații noi și gestionare a relațiilor interpersonale.