Publicat Ieri

Project Manager (magazin online)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui coleg, în Departamentul de vînzări, în funcția de Project Manager magazin on-line (produse finite din piatră naturală) pentru piața moldovenească și românească.

Responsabilități:

  • Coordonarea și gestionarea întregului proces de dezvoltare a magazinului online, de la planificare până la lansare și mentenanță ulterioară;
  • Determinarea și gestionarea întregului lanț de vânzări on-line de la primul contact până la transferul Comenzii către client;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de design, marketing, web admin și alte departamente  pentru asigurarea suportului tehnic.
  • Analiza vînzărilor, analiza comenzilor, îmbunătățirea proceselor și conversiilor;
  • Bugetarea și prezentarea rapoartelor operaționale și de performanță;

Cerințe:

  • Experiență de muncă de succes de cel puțin 2 ani în gestionarea proiectelor de e-commerce;
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului online, promovare prin instrumente de digital marketing, utilizare web analitică;
  • Cunoașterea  proceselor operaționale implicate în funcționarea unui magazin on-line (call center, logistică, plăți, rambursări);
  • Abilități excelente de comunicare, planificare și organizare;
  • Orientare către rezultate și capacitate de a gestiona presiunea și termenele limită;

Ce oferim:

  • Locul de munca se afla în Centru, str. Grigore Vieru 19, grafic luni-vineri de la 9:00-18:00/posibil regim hybrid sau remote;
  • Sistem salarial motivant cu partea fixă inițial, după lansare+% din vînzări;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și financiară;
  • Instruire internă și traininguri externe asigurate de companie;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; [vezi telefon]069000527.

Abilități cheie
Creativitate Adaptabilitate Software development Managementul proiectelor Finanțe Copywriting CRM Design UI/UX SEO/SEM marketing Statistică SQL Excel Analiza datelor Gândire critică Lucru în echipa Time Management Soluționarea problemelor Comunicare Leadership
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Grigore Vieru 19