Publicat Ieri

Manager ofertare/Сметчик

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Art-Granit, producator de articole din piatra naturală (blaturi de bucatarie, baie, trepte, chiuvete) angajează MANAGER calculare oferte!
Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Studii economice/in contabilitate  sau tehnice-constituie avantaj;
  • Persoană atentă, cu abilități de tenacitate și exactitate, responsabilă;
  • Persoană care poate și iubeste a lucra cu cifrele
  • Abilități de lucru în softuri de proiectare;
  • Experiență în elaborare de devize de cheltuieli/смете

Responsabilități:

  • Recepționarea comenzilor de la manageri de vînzări ce tine de: tipul de produs solicitat de client, dimensiuni de produs, servicii aditionale în CRM;
  • Elaborarea machetei de produs preliminar cu dimensiuni si specificatii;
  • Introducerea datelor necesare, in dependenta de proiect, în softul pus la dispoziție;
  • Elaborarea  odevizelor de cheltuieli e si transmiterea catre managerii de vinzari.

Benefiicii:

  • Salariu competitiv, (de la 12 000 MDL) negociat in functie de experienta și competențe;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și financiară;
  • Instruire internă și traininguri externe asigurate de companie;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  hr@artgranit.md; [vezi telefon]069000527
*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

Abilități cheie
Comunicare tehnică și non tehnică Comunicare clară și eficientă Cercetare și analiza datelor Analiza datelor Adaptabilitate Abilități de comunicare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Gândire critică Lucru în echipa Precizie
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Grigore Vieru 19