Publicat Ieri

Vânzător-consultant în showroom de textile

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Salonul de textile și decorațiuni pentru interior COMPLIMENT este în căutare de un tânăr (băiat), cu vârsta între 22-30 ani, în funcția de VÂNZĂTOR-CONSULTANT, cu sau fără experiență. Dacă ești o persoană motivată și proactivă, cu dorință de învățare și de acumulare a cunoștințelor noi, te invităm în echipa noastră.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare verbală şi scrisă;
  • Abilități de negociere și convingere;
  • Orientare către client și rezultat;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională prezintă un avantaj;
  • Abilități de a lucra în echipă;
  • Cunoștinte de operare a calculatorului;
  • Experiență într-o poziție similară constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite;
  • Cunoașterea și prezentarea beneficiilor produselor companiei;
  • Plasarea și gestionarea comenzilor actuale;
  • Incasarea plăților pentru comenzi;
  • Menținerea curățeniei pentru un mediu de lucru organizat și aranjat.

Noi oferim:

  • Pentru început, un salariu de 10 000 lei, care va crește considerabil pe viitor;
  • Perioada de probă achitată;
  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Echipă tînără și ambițioasă;
  • Grafic de muncă stabil: Luni-Vineri de la 09:00 la 18:00; Sâmbătă de la 09:00 la 14:00.

Dacă te regăsești în cele expuse mai sus te rugăm să expediezi CV-ul. Pentru alte întrebări legate de postul dat ne poți telefona la numărul de telefon [vezi telefon]078522888 sau [vezi telefon]078208888.

Trimite CV

Despre companie

Compania Logitrans MV SRL își desfășoară activitatea cu succes pe piața Republicii Moldova din anul 2014. Aceasta este una din cele mai mari și longevive companii din domeniul Comerțului cu textile și decorațiuni pentru interior. Iar echipa de angajați, fiind una dinamică și cu tendința spre perfecțiune, este motorul și motivul principal al succesului companiei.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia, 35