Publicat Ieri

Sales Manger- Limba Italiană | Germană | Portugheză | Spaniolă

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 USD
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Target MD este o companie inovatoare specializată în furnizarea de servicii de înaltă calitate în domeniul financiar. Ne angajăm să oferim clienților noștri o abordare personalizată și un serviciu impecabil, iar pentru aceasta avem nevoie de lideri în vânzări.

Poziții disponibile:

  • Agent de vânzări Lider de echipă în departamentul de vânzări Responsabil de echipă Agent de retenție

Responsabilități:

  • Să efectuați consultanțe de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
  • Să realizați vânzări și să atingeți obiectivele stabilite.
  • Să mențineți un nivel ridicat al serviciului și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

  • Experiența în vânzări sau cu clienții va fi un avantaj.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a crește.
  • Abilități de comunicare sigure și capacitate de negociere.
  • Capacitatea de a lucra în multitasking.
  • Dorința de a crește și de a atinge noi culmi în carieră.

Condiții:

  • Salariu fix începând de la 1000 $ + % și bonusuri pentru vânzări.
  • Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
  • Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Dacă ești ambițios, cu perspective mari și dorești să atingi un venit de 2500$-3000$, TE AȘTEPTĂM!

Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com Sau sună la numărul: +[vezi telefon]373 78 403 582, Yana

Despre companie

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru