Publicat Recent

Director Comercial

Informații de bază

Salariu:
de la 17 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

PLASTAL SRL - una din cele mai mari fabrici de ferestre din Moldova are nevoie de un Director Comercial entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat/ă de  de domeniul vânzărilor și posezi abilități solide de conducere și coordonare, nu ezita să ne lași un CV.

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare în domeniul economic, marketing sau domenii conexe.
  • Experiență de minim 2-5 ani într-un rol similar.
  • Cunoașterea pieței și a produselor din domeniul de activitate al companiei.
  • Abilități excelente de comunicare și de negociere.
  • Permis de conducere și automobil (ar fi un avantaj). Se achită combustibilul și amortizarea.

Responsabilitățile candidatului:

  • Crearea și coordonarea departamentului de vânzări și a distribuției produselor companiei.
  • Elaborarea strategiilor de vânzare.
  • Mentorarea și dezvoltarea echipei de vânzări în vederea atingerii obiectivelor stabilite.
  • Participarea activă la negocierile cu clienții B2B și B2C.
  • Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru îmbunătățirea fluxurilor de lucru.

Oferta companiei:

  • Un pachet salarial atractiv, negociabil în funcție de experiența și performanța candidatului.
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și stimulativ: seminare, expoziții internaționale.
  • Program de muncă full-time.
  • Bonusuri de performanță și posibilitatea de promovare în cadrul companiei.

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs!

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Eugen Coca, 19